Results for OY3 Craigieburn : 10 Apr 2010

Name Course Category Time Position Event Points
Carsten Joergenson Long Red Male 1:18:47 1 25.00
Matt Scott Long Red Male 1:25:25 2 23.06
Greig Hamilton Long Red Male 1:35:33 3 20.61
Alistair Richardson Long Red Male 1:56:26 4 16.92
Alister Metherell Long Red Male 2:07:06 5 15.50
Conal Boland-Bristow Long Red Male 2:07:32 6 0.00
Tim Wright Long Red Male 2:36:37 7 12.58
Andrew McGowan Long Red Male 2:58:25 8 11.04
Eugene Campbell Long Red Male mp 10.00
David Wright Long Red Male DNS 25.00
Ryan Batin Long Red Male mp 10.00
Trev Merrifield Long Red Male mp 10.00
Georgia Whitla Long Red Female 1:43:22 1 25.00
Lara Prince Long Red Female 2:01:07 2 0.00
Linley Earnshaw Long Red Female 2:56:59 3 14.60
Selena Metherell Long Red Female mp 10.00
Pat Bodger Medium Red Male 1:18:14 1 25.00
Bruce Steven Medium Red Male 1:27:23 2 22.38
Bruce Meder Medium Red Male 1:37:33 3 20.05
Dave Laurie Medium Red Male 1:45:35 4 18.52
Martin Etherington Medium Red Male 1:48:47 5 17.98
Kieran Metherell Medium Red Male 1:49:16 6 17.90
Gordon Thrower Medium Red Male 1:53:45 7 17.19
William MacManus Medium Red Male 1:54:21 8 17.10
Andy Buchanan Medium Red Male 1:58:31 9 0.00
Mike Blyleven Medium Red Male 1:58:44 10 16.47
Lance Eccles Medium Red Male 2:15:14 11 14.46
Joshua Blyleven Medium Red Male 2:15:46 12 14.41
Richard English Medium Red Male 2:17:57 13 14.18
Greg Bristow Medium Red Male 2:20:41 14 13.90
Stuart Payne Medium Red Male 2:21:49 15 13.79
Mike Bennet Medium Red Male 2:23:07 16 0.00
George Elliott Medium Red Male 2:27:52 17 13.23
Wayne Millow Medium Red Male 2:39:58 18 12.23
Richard Hensby Medium Red Male 3:01:01 19 10.80
Jacob Lapworth Medium Red Male mp 10.00
Pete Douglas Medium Red Male mp 10.00
Jenni Adams Medium Red Female 1:09:52 1 25.00
Julia Fettes Medium Red Female 1:25:52 2 20.34
Vivienne Prince Medium Red Female 1:31:47 3 19.03
Clare McLennan Medium Red Female 1:49:04 4 0.00
Kathrin Mueller Medium Red Female 2:26:27 5 11.93
Jocelyn Thrower Medium Red Female 2:26:50 6 11.90
Jenni Blyleven Medium Red Female 2:31:48 7 11.51
Josie Boland Medium Red Female mp 10.00
William Richardson Short Red Male 0:53:45 1 25.00
Ed Pilbrow Short Red Male 1:12:40 2 0.00
David Pugh-Williams Short Red Male 1:14:22 3 18.07
John Davies Short Red Male 1:15:00 4 17.92
Ed Cory-Wright Short Red Male 1:16:29 5 17.57
James Wright Short Red Male 1:22:57 6 16.20
Ross Barnett Short Red Male 1:41:50 7 13.20
Lockie Campbell Short Red Male 2:00:32 8 11.15
John Calder Short Red Male mp 10.00
Keith Unsworth Short Red Male mp 10.00
Trevor Batin Short Red Male mp 10.00
Doug Johnston Short Red Male mp 10.00
Val Rogers Short Red Female 0:56:44 1 25.00
Vivien Bloor Short Red Female 1:13:15 2 19.36
Iona Powell Short Red Female 1:16:13 3 18.61
Pam Whitla Short Red Female 1:17:52 4 18.21
Rebecca Batin Short Red Female 1:44:22 5 13.59
Kate Hewitt Short Red Female 1:44:39 6 0.00
Chrissie Williams Short Red Female 2:01:15 7 11.70
Jennifer McGowan Short Red Female 2:10:28 8 0.00
Sue Unsworth Short Red Female 2:16:42 9 10.38
Jenny Calder Short Red Female 2:19:44 10 10.15
Susan McGowan Short Red Female 2:21:25 11 10.03
Emma Newman Short Red Female 2:55:32 12 10.00
Penny Wright Short Red Female DNS 25.00
Jocelyn Douglas Short Red Female mp 10.00
Aaron Blyleven Orange Male 1:12:03 1 25.00
Stefan Hall Orange Male 1:14:26 2 24.20
Max Earnshaw Orange Male 1:22:58 3 21.71
Sarah Wright Orange Female 1:52:41 1 25.00
Sue Cooke Orange Female 2:08:27 2 21.93
Rachel Clare Orange Female 2:34:50 3 18.19
Robyn Davies Orange Female mp 10.00
Heather Batin Orange Female mp 10.00
Robbie Shepherd Yellow Male mp 10.00
Liz Millow Yellow Female 0:32:09 1 25.00
Kerri Batin Yellow Female 0:59:05 2 13.60
Dougal Shepherd White Male 0:22:48 1 25.00
Rupert Shepherd White Male 0:34:10 2 16.68
Angus Steven White Male 0:37:04 3 15.38
Annabel Lapworth White Female 0:20:24 1 25.00
Briana Steven White Female 0:24:03 2 21.21
Kaia Joergensen White Female 0:45:40 3 11.17