Results for OY 1 Flock Hill : 14 Apr 2013

Name Course Category Time Position Event Points
Carsten Joergensen Long Red Male 1:19:25 1 0.00
Greig Hamilton Long Red Male 1:22:56 2 25.00
Alistair Cory-Wright Long Red Male 1:30:46 3 0.00
Tim Farrant Long Red Male 1:31:12 4 0.00
Bruce Steven Long Red Male 1:41:45 5 20.38
Callum Cleary Long Red Male 1:42:39 6 20.20
Tim Wright Long Red Male 1:47:35 7 0.00
Joshua Campbell Long Red Male 1:56:15 8 17.84
William Richardson Long Red Male 1:58:04 9 17.56
Neil Charters Long Red Male 2:18:07 10 15.01
Mike Harding Long Red Male 2:20:05 11 14.80
Martin Etherington Long Red Male 2:26:20 12 14.17
Stephen John Long Red Male 2:35:57 13 0.00
Trevor Batin Long Red Male mp 10.00
Lockie Campbell Long Red Male mp 10.00
Jenni Adams Long Red Female 1:49:34 1 0.00
Georgia Whitla Long Red Female 1:50:31 2 25.00
Emily Wall Long Red Female 2:19:51 3 19.76
Cameron Champion Medium Red Male 1:12:16 1 0.00
John Howard Medium Red Male 1:16:19 2 25.00
Alister Metherell Medium Red Male 1:27:55 3 21.70
Cameron Metherell Medium Red Male 1:30:05 4 21.18
Andy Buchanan Medium Red Male 1:31:14 5 0.00
Jeremy Metherell Medium Red Male 1:39:31 6 0.00
Gordon Thrower Medium Red Male 1:42:30 7 18.61
Graeme Read Medium Red Male 1:44:39 8 18.23
Wayne Millow Medium Red Male 1:49:05 9 0.00
George Richardson Medium Red Male 1:50:38 10 17.25
David Wall Medium Red Male 2:03:21 11 15.47
Bryan Jenkins Medium Red Male 2:46:05 12 11.49
Connor Cleary Medium Red Male DNS 25.00
Richard English Medium Red Male mp 0.00
Peter Cleary Medium Red Male DNS 25.00
Dave Laurie Medium Red Male mp 10.00
Trevor Merrifield Medium Red Male mp 10.00
Jean Cory-Wright Medium Red Female 1:24:02 1 25.00
Rebecca Batin Medium Red Female 1:30:25 2 23.24
Sarah Wright Medium Red Female 1:31:31 3 22.96
Iona Powell Medium Red Female 1:32:56 4 0.00
Linley Earnshaw Medium Red Female 1:36:18 5 21.82
Val Rogers Medium Red Female 1:36:50 6 21.70
Frances Bodger Medium Red Female 1:37:13 7 0.00
Vivien Bloor Medium Red Female 1:37:27 8 21.56
Jan Harrison Medium Red Female 1:45:13 9 19.97
Kathrin Mueller Medium Red Female 1:45:55 10 0.00
Clare McLennan Medium Red Female 1:53:18 11 0.00
Claire Heppenstall Medium Red Female 2:19:58 12 15.01
Andi Fear-Ross Medium Red Female 2:21:34 13 14.84
Christine Rowe Medium Red Female mp 0.00
Neroli Wall Medium Red Female mp 0.00
Stephen Harding Short Red Male 0:50:16 1 25.00
Edward Pilbrow Short Red Male 1:09:40 2 18.04
Owen Evans Short Red Male 1:10:44 3 17.77
Andrew Aldridge Short Red Male 1:15:29 4 16.65
Dominic Cleary Short Red Male 1:33:13 5 13.48
Lochlan Boddy Short Red Male 1:33:32 6 0.00
Stuart Payne Short Red Male 1:42:05 7 0.00
David Pugh-Williams Short Red Male 1:52:18 8 11.19
Olly Powell Short Red Male 1:58:37 9 0.00
Neil Egan Short Red Male 1:59:46 10 10.49
Keith Unsworth Short Red Male 2:52:04 11 10.00
Richard Hensby Short Red Male mp 0.00
Trish Faulkner Short Red Female 1:26:55 1 0.00
Sue Cooke Short Red Female 1:39:46 2 25.00
Josie Boland Short Red Female 1:43:40 3 24.06
Deborah Corbett Short Red Female 1:44:51 4 23.79
Heather Pugh-Williams Short Red Female 1:56:42 5 0.00
Jenny Calder Short Red Female 2:02:05 6 20.43
Jocelyn Thrower Short Red Female 2:04:50 7 19.98
Lynne John Short Red Female 2:55:05 8 0.00
Annette Campbell Short Red Female 2:58:58 9 13.94
Melanie Brigden Short Red Female mp 10.00
Kath Adams Short Red Female mp 0.00
Heather Batin Short Red Female mp 10.00
Frances Wall Short Red Female mp 10.00
Anne Hunter Short Red Female mp 10.00
Serena Pearce Short Red Female mp 10.00
Oliver Egan Orange Male 0:37:57 1 25.00
Tom Harding Orange Male 0:54:59 2 17.26
Martin Shepherd Orange Male 1:08:48 3 0.00
Robbie Shepherd Orange Male 1:12:51 4 13.02
Dougal Shepherd Orange Male mp 10.00
Felix Harrison Orange Male mp 10.00
Glenda Ryan Orange Female 0:53:16 1 25.00
Liz Millow Orange Female 1:03:32 2 0.00
Marisol Hunter Orange Female 1:13:46 3 0.00
Nina Weir Orange Female 1:14:47 4 0.00
Helen Wood Orange Female 1:28:13 5 15.10
Ting Powell Orange Female 1:32:22 6 0.00
Diana Weir Orange Female 1:42:52 7 0.00
Janet Harding Orange Female mp 10.00
Colette Maier Orange Female mp 0.00
Isaac Egan Yellow Male 0:18:01 1 25.00
Matthew Harding Yellow Male 0:29:38 2 15.20
Lorna Pairman Yellow Female 0:21:32 1 25.00
Anna Boggis Yellow Female mp 0.00
Rupert Shepherd White Male 0:16:46 1 25.00
Angus Steven White Male 0:29:18 2 14.31
James Wright White Male 0:37:34 3 11.16
Alice Egan White Female 0:20:22 1 25.00
Kaia Joergensen White Female 0:21:41 2 0.00