Results for OY 3 Spencerville : 26 Jul 2015

Name Course Category Time Position Event Points
Ed Cory-Wright Long Red Male 1:00:51 1 25.00
Tane Cambridge Long Red Male 1:03:28 2 23.97
Chris Forne Long Red Male 1:05:09 3 23.35
Scott Smith Long Red Male 1:16:22 4 0.00
Stephen Harding Long Red Male 1:20:56 5 18.80
Boris De Bouck Long Red Male 1:35:25 6 15.94
Peter Cleary Long Red Male 1:37:45 7 15.56
Bruce Steven Long Red Male 1:37:47 8 15.56
Mike Harding Long Red Male 1:54:02 9 13.34
Trevor Batin Long Red Male 2:05:16 10 12.14
Trevor Merrifield Long Red Male 2:08:17 11 11.86
Andrew McGowan Long Red Male 2:27:25 12 10.32
Michael Smithson Long Red Male 0:00:00 0.00
Connor Cleary Long Red Male mp 10.00
Tim Wright Long Red Male mp 10.00
Jenni Adams Long Red Female 1:30:53 1 25.00
Georgia Whitla Long Red Female 0:00:00 25.00
Oliver Egan Medium Red Male 0:58:45 1 25.00
Alister Metherell Medium Red Male 1:09:19 2 21.19
Dave Armstrong Medium Red Male 1:13:26 3 20.00
Dominic Cleary Medium Red Male 1:18:04 4 10.00
John Howard Medium Red Male 1:20:23 5 18.27
Owen Evans Medium Red Male 1:26:58 6 16.89
Tom Harding Medium Red Male 1:32:13 7 15.93
Gordon Thrower Medium Red Male 1:40:47 8 14.57
George Elliott Medium Red Male 1:41:06 9 0.00
Patrick O'Brien Medium Red Male 1:52:10 10 13.09
Robert Hall Medium Red Male 2:35:44 11 10.00
Felix Harrison Medium Red Male mp 0.00
Mike Marra Medium Red Male mp 0.00
Sonia Hollands Medium Red Female 1:10:06 1 10.00
Sophie Harrison Medium Red Female 1:17:28 2 25.00
Linley Earnshaw Medium Red Female 1:34:14 3 20.55
Ellie Molloy Medium Red Female 1:35:46 4 20.22
Jan Harrison Medium Red Female 1:38:45 5 0.00
Vivienne Prince Medium Red Female 1:40:40 6 19.24
Sarah Wright Medium Red Female mp 10.00
Callum Cleary Short Red Male 0:36:02 1 0.00
Isaac Egan Short Red Male 0:42:17 2 25.00
David Pugh-Williams Short Red Male 0:54:31 3 19.39
Richard Smith Short Red Male 0:56:13 4 18.80
Marcus Diprose Short Red Male 0:56:34 5 18.69
John Calder Short Red Male 1:20:34 6 10.00
Neil Egan Short Red Male 1:21:28 7 0.00
Robbie Shepherd Short Red Male 1:27:09 8 12.13
Tony van der Peet Short Red Male 2:08:17 9 10.00
Dougal Shepherd Short Red Male mp 10.00
Richard English Short Red Male mp 0.00
Katie Cory-Wright Short Red Female 0:42:50 1 0.00
Marisol Hunter Short Red Female 0:46:53 2 0.00
Christine Rowe Short Red Female 0:54:05 3 0.00
Iona Powell Short Red Female 0:56:55 4 10.00
Jocelyn Thrower Short Red Female 0:58:25 5 25.00
Briana Steven Short Red Female 0:59:20 6 24.61
Melanie Brigden Short Red Female 0:59:40 7 24.48
Valerie Rogers Short Red Female 1:02:45 8 0.00
Linda Smith Short Red Female 1:11:46 9 20.35
Lucy Prickett Short Red Female 1:12:39 10 20.10
Chrissie Williams Short Red Female 1:12:48 11 0.00
Akiko Sasanuma Short Red Female 1:17:06 12 0.00
Sue Cooke Short Red Female 1:20:11 13 18.21
Robyn Davies Short Red Female 1:27:38 14 0.00
Heather Pugh-Williams Short Red Female 1:46:10 15 0.00
Anne Hunter Short Red Female mp 10.00
Angus Steven Orange Male 0:54:58 1 25.00
Matt van der Peet Orange Male 1:08:38 2 0.00
Grace Evans Orange Female 0:52:04 1 0.00
Fiona Vetcher Orange Female 0:53:56 2 10.00
Donna Inwood Orange Female 1:06:19 3 0.00
Sarah Livne Orange Female 1:20:41 4 25.00
Abigail Temple Orange Female 1:29:14 5 0.00
Helen Wood Orange Female 1:30:23 6 0.00
Isaac Sasanuma-Howard Yellow Male 0:37:43 1 25.00
Mike Blyleven Yellow Male 0:48:21 2 0.00
William Senda Yellow Male mp 10.00
Kaia Joergensen Yellow Female 0:27:35 1 25.00
Holly Prickett Yellow Female 0:30:21 2 22.72
Alice Egan Yellow Female 0:37:15 3 0.00
Melisa Zinzan Yellow Female 0:53:33 4 10.00
Rose Zinzan Yellow Female 0:56:01 5 12.31
Jenni Blyleven Yellow Female mp 0.00
Jack Vetcher White Male 0:15:35 1 25.00
Tio Sasanuma-Howard White Male 0:15:48 2 0.00
James Wright White Male 0:24:08 3 16.14
Alice Vetcher White Female 0:23:56 1 25.00
Anna Wright White Female 0:29:15 2 20.46
Torun Joergensen White Female 0:35:07 3 17.04
Annabel Diprose White Female 0:40:01 4 0.00
Suzanne Whyte White Female 0:43:07 5 10.00